Lider Rynku Stolarki 2020

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

już od kilkunastu lat Centrum Analiz Branżowych monitoruje zmiany na rynku stolarki budowlanej i regularnie publikuje ranking przedsiębiorstw tej branży. Raz w roku we współpracy z redakcją Forum Branżowe organizujemy również Ogólnopolskie Forum Stolarki, na którym wskazujemy na firmy w poszczególnych segmentach tego rynku, które weszły w sezon z pozycji lidera sprzedaży.
Nie inaczej stało się w tym roku, naznaczonym pandemią koronawirusa. Choć w oddaleniu od siebie to jednak potrafiliśmy spotkać się on-line i po raz kolejny wspólnie przedyskutować najważniejsze dylematy, jakie stoją przed naszą branżą.

 

Nieukrywaną satysfakcję sprawiło nam również publiczne wyróżnienie Liderów tego rynku, przedsiębiorstw, które stoją na czele zachodzących na nim zmian.

 

Szanowni Państwo, w imieniu połączonych zespołów Forum Branżowego oraz Centrum Analiz Branżowych, ale też w imieniu setek uczestników Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2020, serdecznie Państwu gratuluję pozycji Lidera Rynku Stolarku w segmencie osłon okiennych i składam życzenia kolejnych sukcesów w mijającym roku. Proszę o przyjęcie pamiątkowego dyplomu, będącego wyrazem najwyższego uznania dla kadry kierowniczej i całego zespołu pracowniczego Waszego przedsiębiorstwa.

 

Z wyrazami szacunku

Robert Klos

Dyrektor Zarządzający

Centrum Analiz Branżowych

Zobacz takżePodążaj za nami:

 Początek strony